Założoną z pasji...

Northern Lighting jest firmą założoną z pasji. Niewielkie przedsiębiorstwo rozrosło się i po 11 latach tworzy lampy znane na całym świecie, które zawojowały rynek nie tylko norweski, lecz także europejski – produkty są rozprowadzane w ponad pięćdziesięciu krajach świata. Czym przejawia się natomiast niezwykła pasja projektantów i samej marki? Nie tylko w tworzeniu projektów i lamp bliskich ich zainteresowaniom, potrzebom czy trendom. Opuszczające sklep lampy bardzo często nie tracą z nim łączności. Jest to niebywałe, lecz firma Northern Lighting często uczestniczy w całych projektach wykorzystania ich oświetlenia. Na oficjalnej stronie producenta znajduje się specjalna zakładka „Projects”, gdzie każdy ciekawy nowych aranżacji odwiedzający może zobaczyć, jak prezentuje się wykorzystanie lamp na całym świecie, obejrzeć zdjęcia, czy poczytać w jakich miejscach zostały one wykorzystane. Jest to świetne źródło designerskiej inspiracji i dowód na faktyczne zainteresowanie swoimi produktami. Nie jest to jedynie taśmowa produkcja, a prawdziwa pasja!

Firma prezentuje ekskluzywne wnętrza lokali użytkowych, które zdecydowały się na oświetlenie pochodzące od Northern Lighting. Ma to na celu nie tylko obopólną promocję, lecz także pokazuje, jak doskonale te lampy się sprawdzają w przeróżnych stylach wystroju wnętrz. Ludzie odwiedzający takie miejsca są nastawieni na styl oraz luksus, ale także na to, że będą się one wyróżniać. Dzięki tak dobranemu oświetleniu, są one nie tylko uzupełnione przez gustowne dodatki, ale mają zapewnione takie światło, jakie idealnie pasuje do reszty kunsztownie zaplanowanej kompozycji.

Oprócz przedstawienia zaprojektowanych przestrzeni takich jak bary, czy hotele, na stronie znajdują się także zdjęcia i opisy prywatnych luksusowych domów, gdzie zostało zastosowane oświetlenie od Northern Lighting. Dzięki temu firma umożliwia zainspirowanie się nie tylko przedsiębiorcom albo właścicielom lokali, ale też prywatnym klientom, którzy chcieliby, aby ich dom był zaplanowany idealnie, ze smakiem oraz gustem. Są to nieocenione podpowiedzi dla genialnych aranżacji.

Profesjonalnie wykonane zdjęcia pokazują, w jaki sposób zaaranżować wnętrze, aby lampy od Northern Lighting stały się nie tylko elementem dodatkowym wystroju i dekoracji, ale żeby zagrały w nim jedną z głównych ról. Marka zwraca uwagę na nawet najdrobniejszy szczegół wykorzystania ich produktów, co świadczy o niebywałej pasji i przywiązania do dzieła, które tworzą.

Prezentowane są wystroje duńskie (z prywatnej rezydencji), prosto z Oslo, gdzie mieści się główna siedziba firmy, ale także Europy, jak chociażby z angielskiego Oxfordu. Z lamp Northern Lighting korzystają także mieszkańcy stolicy mody, czyli Paryża, mieszkańcy Glasgow czy Sztokholmu.

Skandynawska precyzja i design jest pożądany na całym świecie. Projektanci pokazują, że nowoczesność może iść bez problemu w parze z klasą i uniwersalnością, dzięki której wystrój na całym świecie może zostać uzupełniony o propozycję lamp z kolekcji Northern Lighting.

Northern Lighting AS
Bygdøy allé 68
0265 Oslo - Norway

Tlf +47 40 00 70 37
post@northernlighting.no 
www.northernlighting.no

Sklep internetowy

Ofertę produktów Northern Lighting znajdziecie Państwo on-line w sklepie internetowym Lafaktoria. Serdecznie zapraszamy na zakupy!
Odwiedź sklep Lafaktoria.pl

Kontakt

Agent w Polsce:
Ewa Wesołek
mobil: +48534405604
mail: agency@wesolek.net