Nowy katalog Vol. 8 - Northern Lighting 2016

Istniejąca już od ponad 10 lat firma Northern Lighting obchodziła ostatnio (w 2015 roku) swój okrągły jubileusz. Z tej okazji został przygotowany specjalny nowy katalog Vol. 8, który pokazał, dlaczego jest to jedna z najlepszych marek oświetleniowych na rynku, nie tylko norweskim, lecz także zagranicznym, wręcz ogólnoświatowym. Lampy tej firmy cieszą się niezwykłą popularnością już od samego początku istnienia Northern Lighting, ponieważ zgodnie ze skandynawskimi normami, są one wykonane z bardzo trwałych materiałów najlepszej jakości oraz z niebywałą precyzją i dbałością o każdy, nawet najdrobniejszy szczegół. Najnowszy katalog pokazuje wszystkie zalety, odświeżając najstarsze modele lamp i jednocześnie prezentuje najnowsze rozwiązania designerskie, które bywają całkowicie zaskakujące oraz niebanalne.

Każda kolekcja tej firmy zawiera pozycje klasyczne oraz ekstrawaganckie, dzięki czemu nawet najbardziej wybredny klient, poszukujący indywidualnego rozwiązania, ma szansę znaleźć odpowiednie oświetlenie dla swojego domu albo lokalu.

Kluczem do sukcesu firmy jest oczywiście współpraca z najlepszymi nagradzanymi na arenie światowej projektantami, którzy mogą poszczycić się ukończeniem renomowanych uczelni i kierunków designerskim na całym świecie. Dzięki ich doświadczeniu, możliwe jest podążanie za najnowszymi trendami i jednocześnie niezapominanie o klasycznych propozycjach, które ciągle cieszą się popularnością. Na koncie znanych projektantów, którzy tworzą dla Northern Lighting znajdują się wygrane prestiżowe konkursy designerskie, dzięki którym mogą się poszczycić mianem najlepszych w swojej branży.

Firma oprócz zatrudniania najlepszych projektantów, także jest odpowiedzialna za ich promowanie, dzięki czemu marka jest niezwykle popularna na całym świecie. Jako gospodarze Design Awards zajmują bardzo wysoką pozycję w branży oświetleniowej, a młodzi i zdolni biorą udział w organizowanym przez Northern Lighting corocznym konkursie, aby zyskać szansę na karierę. Oświetlenie marki Northern Lighting jest z całą pewnością propozycją interesującą. Dlaczego? Nie sposób nie zauważyć dbałości o jakoś wykonania, dzięki czemu lampy będą wyglądać przez długie lata tak samo świeżo i idealnie, jak w dniu zakupu.

Wybór oświetlenia jest także bardzo szeroki – zaczynając na małych lampkach nocnych, przez kinkiety, do dużych lamp stojących i wiszących. Bogaty asortyment pozwoli oświetlić każde pomieszczenie wedle uznania, niezależnie od tego, czy potrzebne jest jedynie niewielkie i kameralne źródło światła, czy może raczej potrzebujemy wyjątkowo jasno oświetlonego pomieszczenia.

Lampy, które są niepowtarzalne, nieszablonowe, wyłamujące się ze wszystkich ram – tak można opisać produkty skandynawskiej firmy z Oslo. Nigdzie indziej nie znajdziemy w jednym katalogu lampy, która zaprojektowana została na kształt…. głowy łosia oraz lampy jak najbardziej zwyczajnej, przypominającej stare, prototypowe lampki biurowe. Te propozycje znajdują się tuż obok siebie w najnowszym katalogu Vol. 8.

Northern Lighting AS
Bygdøy allé 68
0265 Oslo - Norway

Tlf +47 40 00 70 37
post@northernlighting.no 
www.northernlighting.no

Sklep internetowy

Ofertę produktów Northern Lighting znajdziecie Państwo on-line w sklepie internetowym Lafaktoria. Serdecznie zapraszamy na zakupy!
Odwiedź sklep Lafaktoria.pl

Kontakt

Agent w Polsce:
Ewa Wesołek
mobil: +48534405604
mail: agency@wesolek.net