Northern Lighting – świeże spojrzenie na design

Firma Northern Lighting, produkująca nowoczesne lampy, została założona w 2005 roku. Od prawie 10 lat działa prężnie działa na rynku. Specjalizując się w projektowaniu i produkcji designerskich lamp, Northern Lighting tworzy swoje produkty pod różne nastroje, zainspirowane nordycką przyrodą, kulturą i społeczeństwem. Dzięki wyjątkowemu wzornictwu popartemu doświadczeniem firma Northern Lighting zyskała sobie szereg fanów.

Obecnie Northern Lighting wszelkie swoje produkty, w tym między innymi lampy wiszące, lampy stojące czy lampy stołowe, dostarcza do ponad 30 krajów. Wszystkie produkty tworzone są z myślą zarówno o potrzebach komercyjnych, jak i detalicznych. Ta młoda firma norweska, dzięki innowacyjnemu podejściu, produkując oświetlenie bawi się nie tylko samymi zamysłami, projektami ale również kolorami barw światła, tworząc unikatowe i jedyne w swoim rodzaju modele. W skład Northern Lighting wchodzą dwa rodzaje projektantów. Pierwsi, to młode talenty, drudzy natomiast do doświadczenie i uznani projektanci. Połączenie świeżości i nowego spojrzenia z wieloletnią praktyką projektowania na rynku i znajomością tematyki sprawia, że Northern Lighting jest prawdziwym centrum handlowym i miejscem dla projektantów, w którym mogą realizować swoje najbardziej niezwykłe projekty.

Tym, co łączy nowych, jak i zaawansowanych w tematyce oświetleniowej projektantów, jest – jak sama firma Northern Lighting przyznaje – ognistość dusz, która przede wszystkim fascynuje pracowników możliwościami, jakie posiada światło. Northern Lighting niesamowite designerskie oświetlenie tworzy z myślą o potrzebach swoich klientów. Bez względu na rodzaj produktu: kinkiety, oświetlenie ledowe, lampy stojące czy lampy wiszące, projektanci do każdego produktu podchodzą indywidualnie. Zaangażowanie projektantów oraz wspomniana wcześniej fascynacja światłem pozwalają na kreowanie najbardziej niecodziennych, ale zarazem bardzo funkcjonalnych lamp. Realizacje powoływane do życia przez projektantów firmy Northern Lighting zyskały sobie uznanie i nagradzane są w wielu konkursach designerskich, w których udział biorą najlepsi projektanci z całego świata. Wyróżnianie pomieszczeń zabawą w tworzenie nietypowych nastrojów poprzez oświetlenie to główne założenie firmy Northern Lighting.

Northern Lighting AS
Bygdøy allé 68
0265 Oslo - Norway

Tlf +47 40 00 70 37
post@northernlighting.no 
www.northernlighting.no

Sklep internetowy

Ofertę produktów Northern Lighting znajdziecie Państwo on-line w sklepie internetowym Lafaktoria. Serdecznie zapraszamy na zakupy!
Odwiedź sklep Lafaktoria.pl

Kontakt

Agent w Polsce:
Ewa Wesołek
mobil: +48534405604
mail: agency@wesolek.net