Dorobek marki

Bogactwo kształtów i kolorów. Tak można określić paletę produktów firmy Northern Lighting. Wśród licznych nowoczesnych lamp można znaleźć bestsellery. Jednym z takich jest właśnie lampa Moo (wykonanie: Trond Svendgard, Ove Rogne). Ta niesamowita lampa kształtem przypomina głowę łosia. Idealne do zastosowania zarówno, jako dodatek wewnętrzny bądź zewnętrzny. Obudowa lampy wiszącej Moo wykonana jest z materiału – żywicy polimerowej, która pozwala na gładkie przechodzenie światła przez obudowę lampy. Umieszczone w porożu Moo żarówki pozwalają na ciekawe przechodzenie strumienia światła. Inspiracją do stworzenia lampy Moo były krajobrazy północnej Norwegii, nawiązujące do częstych „wizyt” łosiów w pobliżach domów.

Acorn (wykonanie: Atle Tveit) to kolejna lampa firmy Northern Lighting, która swoją prostotą nadaje wnętrzom spokojnego charakteru. Acorn jest ekologiczną lampą wiszącą, wykonaną z połączenie dębu (w górnej części) i glinu (klosz). Inspiracją do stworzenia lampy Acorn były skandynawskie lasy, jesień i co najważniejsze – żołędzie. W ramach oświetlenia LED projektant Daniel Cortazar stworzył lampę Snakkes. Ta „mówiąca” lampa jest pewnego rodzaju „przekaźnikiem informacji”. Specjalnie zaprojektowany kształt lampy – w postaci chmurki, na której można markerem napisać ważną dla nas informację – pozwala na zabawną aranżację wnętrzna. Kinkiet Snakkes (w tłumaczeniu norweskim słowo „snakkes” oznacza „porozmawiamy później”) to idealna wersja dla amatorów nietypowych aranżacji pomieszczeń. Aby tego było mało, firma Northern Lighting stworzyła kolejną wyjątkową lampę.

W swoim dorobku artystycznym prezentuje kinkiet Sunday (wykonanie: Frost Produkt & Martina Carpelan). Lampa Sunday jest „dwojakiej natury”. Prócz swoistej funkcji oświetleniowej jest dodatkową lekką półką ścienną. Oświetlenie kinkietu Sunday również jest warte uwagi, bowiem użytkownicy tej niecodziennej lampy chcąc oświetlić pomieszczenie mogą korzystać z żarówki lub świecy. Lampa Sunday to doskonałe rozwiązanie do każdego pomieszczenia (korytarz, pokój), w którym zapotrzebowanie na półkę i lampkę jest dość istotne. Dorobek artystyczny firmy Northern Lighting jest duży. Dzięki rozmaitym lampom, ich designie i funkcjonalności, aranżacja wnętrza nabiera nowego znaczenia.

Northern Lighting AS
Bygdøy allé 68
0265 Oslo - Norway

Tlf +47 40 00 70 37
post@northernlighting.no 
www.northernlighting.no

Sklep internetowy

Ofertę produktów Northern Lighting znajdziecie Państwo on-line w sklepie internetowym Lafaktoria. Serdecznie zapraszamy na zakupy!
Odwiedź sklep Lafaktoria.pl

Kontakt

Agent w Polsce:
Ewa Wesołek
mobil: +48534405604
mail: agency@wesolek.net