Diva, Oslo Wood i Groggy – lampy podłogowe

Firma Northern Lighting oferuje szeroką gamę lamp wiszących, lamp stojących, lamp stołowych, kinkietów oraz oświetlenia ledowego. W ramach lamp podłogowych, projektanci Northern Lighting stworzyli prawdziwy bestseller – Diva (wykonanie: Peter Natedal & Thomas Kalvatn Egset). Diva wykonana jest z dębu lub orzecha.  [DIva wisząca & podłogowa]  Lekka rzeźba lampy Diva powstała podczas eksperymentowania projektantów z różnymi krzywiznami. Rama zewnętrzna lampy Diva składa się z zestawu trzydziestu dwóch lekko skręconych pasów orzecha/dębu. Zewnętrzna ramka lampy podłogowej pozwala na obracanie jej w dwóch kierunkach, dzięki czemu posiadacze tej niezwykłej lampy, mogą –wedle uznania- wybrać dla siebie odpowiedni design w aranżacji wnętrzna. Prócz ciepłej barwy światła, lampa Diva swoim wzornictwem jest idealnym dodatkiem do pomieszczenia.

Kolejnym bestsellerem jest lampa podłogowa – Oslo Wood (wykonanie: Ove Rogne). Oslo Wood dostępna jest w kolorze klosza piaskowym, czarnym lub jasnoniebieskim z kolorem korpusu metalicznym czarnym bądź białym. Statyw lampy nadający jej charakterystycznego wyglądu to tylko jedna z wielu zalet lampy podłogowej Northern Lighting. Możliwość dowolnego ustawienia lampy pozwala na ciekawą zabawę światłem i kątami jego padania. Stały efekt oświetlenia został osiągnięty dzięki kloszowi zaprojektowanemu w górę. Inspiracją w projekcie lampy Oslo Wood były lasy w okolicach Oslo, w których wiązki światła zostają rozproszone po przejściu przez cienie wierzchołków drzew.

Groggy to kolejny bestseller firmy Northern Lighting. Zaprojektowana przez Toma Stepp’a lampa Groggy to niewielka, ale bardzo funkcjonalna lampa podłogowa. Prosta obudowa w połączeniu z tkaniną pokrywającą klosz, pozwalają użytkownikowi na bezpośrednie i łatwe dopasowanie lampy względem padającej wiązki światła. Groggy Toma Stepp’a znalazła się w kolekcji „oświetlenie mebli”. Nazwa lampy – groggy – dotyczy jej lekko skośnego kształtu. Wygięta pośrodku stalowego korpusu, w efekcie pozostaje w pionowej pozycji. Materiałem bazowym lampy Groggy jest żeliwo, kolorem podstawowym: biel lub czerń. Wyżej przedstawione „Bestsellery podłogowe” to jedne z wielu lamp, które oferuje firma Northern Lighting.

Northern Lighting AS
Bygdøy allé 68
0265 Oslo - Norway

Tlf +47 40 00 70 37
post@northernlighting.no 
www.northernlighting.no

Sklep internetowy

Ofertę produktów Northern Lighting znajdziecie Państwo on-line w sklepie internetowym Lafaktoria. Serdecznie zapraszamy na zakupy!
Odwiedź sklep Lafaktoria.pl

Kontakt

Agent w Polsce:
Ewa Wesołek
mobil: +48534405604
mail: agency@wesolek.net