Design rodem ze Skandynawii

Głównym nurtem działalności designerskiej firmy Northern Lighting jest styl skandynawski. Ten znany styl bardzo dobrze spełnia swoją rolę w projektowaniu wnętrz. Chłodny styl wzbogacany jest przez rozmaite dodatki, tak jak w tym przypadku przez lampy. Nowoczesne, duże i jasne lampy o ciepłym świetle nadają poszczególnym pomieszczeniom specjalnego klimatu, wprowadzając odpowiedni nastrój do każdego pomieszczenia.

Lampy wiszące, lampy stojące, lampy stołowe czy kinkiety firmy Northern Lighting w stylu skandynawskim są proste w designie. Prostota lamp, a także lekkość z jaką zostały wykonane nadają im charakterystycznego wyglądu. Niezwykle funkcjonalne, estetyczne potrafią zamienić normalne pomieszczenie w miejsce relaksacyjne. O ile styl skandynawski jest pionierem w firmie Northern Lighting, o tyle został on urozmaicony, by swoim wzornictwem nawiązywać dodatkowo do lat 60-tych. Większość lamp przeznaczona jest do chłodno zaaranżowanych pomieszczeń w dwojaki sposób. W momencie kiedy lampa jest włączona, światło otacza przestrzeń, skupiając się na poszczególnych detalach w pomieszczeniu. Gdy lampa jest wyłączona, swoim kształtem, odpowiednim kolorem, teksturą staje się niezwykle istotnym detalem wnętrzna, dopełniającym je i przyciągającym wzrok.

Lampy firmy Northern Lighting (lampy wiszące, lampy stojące, lampy stołowe, kinkiety, oświetlenie ledowe) można dopasować praktycznie wszędzie – do kuchni, łazienki, przedpokoju, sypialni, salonu czy biura. Dzięki wykorzystaniu estetycznych materiałów, głównie gładkich tkani, malowane na różne kolory metalu, szkła i rozmaitej gamie barw, klienci mogą znaleźć dla siebie optymalne rozwiązania świetlne. Projektanci Northern Lighting tworząc designerskie lampy poszukują najskuteczniejszych propozycji, które w sposób efektywny i stylowy oświetlą przestrzeń oraz nadadzą jej unikatowego charakteru. Często silnie dominujące, rzeźbiarskie kształty lamp w dużej mierze decydują o funkcji i temperamencie wnętrzna. Styl skandynawski proponowany przez firmę Northern Lighting łączy w sobie nie tylko użyteczność z wyjątkowym designem, ale przede wszystkim pozwala by to detal, jakim jest lampa, nadawał głównego tonu w aranżacji pomieszczenia.

Northern Lighting AS
Bygdøy allé 68
0265 Oslo - Norway

Tlf +47 40 00 70 37
post@northernlighting.no 
www.northernlighting.no

Sklep internetowy

Ofertę produktów Northern Lighting znajdziecie Państwo on-line w sklepie internetowym Lafaktoria. Serdecznie zapraszamy na zakupy!
Odwiedź sklep Lafaktoria.pl

Kontakt

Agent w Polsce:
Ewa Wesołek
mobil: +48534405604
mail: agency@wesolek.net